تخفیف نوروزی متخصص بیوانفورماتیک با Geneious Prime
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
سبد خرید
کمپ پژوهشی

کمپ پژوهشی

برای شرکت در کمپ پژوهشی یک ساله دایا زیست فناوران و بیولوشیمی، لطفا درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید. به منظور مصاحبه پیرامون پذیرش شما در کمپ پژوهشی و ورود به برنامه پژوهشی متناسب و منطبق با شرایط فعلی تان، با شما تماس گرفته خواهد شد. در صورتی که پس از ۲۴ ساعت تماسی از جانب ما دریافت نکردید، لطفا موضوع را با شماره واتس آپ ۰۹۰۵۰۵۴۵۶۴۵ در میان بگذارید. پس از ارسال فرم، لطفا به موفقیت آمیز بودن ارسال درخواست دقت کنید.

سوالات متداول

چرا کمپ پژوهشی؟

یکی از مهم ترین عوامل در رشد و پیشرفت، داشتن منتور و مربی است. به جای اینکه با آزمون و خطا و از دست دادن زمان بسیار زیاد به مسیر پژوهشی مسلط شوید، در کمپ پژوهشی دایا زیست فناوران و بیولوشیمی، شما تحت راهنمایی یک منتور به مدت یک سال قرار خواهید گرفت. با توجه به سطحی که در آن قرار دارید، مسیر جذاب پژوهشی را به صورت برنامه ریزی شده در کنار ما طی خواهید نمود. بعد از این بازه یک ساله با دریافت مشاوره از منتور خود و شرکت در کارگاه های آموزشی ارائه شده در طی مسیر، یک پژوهشگر خلاق خواهید شد.

شرط پذیرش در کمپ پژوهشی چیست؟

برای پذیرش در این کمپ پژوهشی، ابتدا در خواست خود را از طریق فرم موجود در این صفحه ارسال نمایید. پس از مصاحبه تلفنی، اطلاعات تکمیلی پیرامون جایگاه پژوهشی شما کسب خواهد شد. با بررسی های صورت گرفته یک منتور به شما اختصاص داده می شود. در نهایت پس از برنامه ریزی نهایی توسط منتور، وارد یکی از برنامه های متناسب با شرایط فعلی پژوهشی خود خواهید شد.

چه مقاطع تحصیلی قادر به شرکت در این کمپ می باشند؟

هدف ما راهنمایی تمامی دانشجویان در مسیر صحیح پژوهشی می باشد. لذا مقطع تحصیلی شما مانعی برای شرکت در این برنامه نخواهد بود. شما در هر جایگاه تحصیلی و با هر دیدگاه پژوهشی می توانید برای شرکت در این کمپ درخواست خود را ارسال نمایید.

چه رشته هایی قادر به شرکت در این کمپ می باشند؟

تمرکز ما بر رشته های مرتبط با علوم زیستی و علوم پزشکی می باشد.

منتورهای کمپ چه کسانی هستند؟

اعضای هیئت علمی، دانشجویان دکتری، دانشجویان کارشناسی ارشد و پژوهشگران مختلف با سابقه پژوهشی قابل قبول. هر یک از منتورها دارای سال ها تجربه در حوزه های گوناگون پژوهشی می باشند و مقالات متعددی در معتبرترین ژورنال های دنیا به چاپ رسانده اند. در صورت عدم تمایل به منتوری خاص، شما مجاز به درخواست تغییر منتور خواهید بود.

آیا تمام برنامه های ارائه شده در کمپ یکسان است؟

خیر. برنامه مشاوره ای شما کاملا متناسب با شرایط فعلی شما خواهد بود. هر شخص با توجه به برنامه ای خاص در مسیر پژوهشی هدایت خواهد شد.

هزینه شرکت در کمپ چقدر است؟

هزینه بسته به سطح شما و میزان اطلاعات شما نسبت به پژوهش خواهد بود. سعی ما بر این است که با دریافت هزینه ای منصفانه بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در این کمپ به شما ارائه دهیم.

آیا امکان پرداخت هزینه به صورت اقساط وجود دارد؟

بله. این امکان وجود دارد.

لطفا فرم زیر رو با دقت پر کن  منتورهای کمپ

  Mehrdad
  مهرداد عامری دانشجوی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی
  حوزه های پژوهشی مورد علاقه مهرداد کلونینگ مولکولی و بیان پروتئین، مطالعات بیوانفورماتیکی و سیستمز بیولوژی، اپتامر و همچنین توسعه بیوسنسورهای تشخیصی می باشند.
  Sadra
  دکتر صدرا طهرانی دانشجوی دکتری بیوشیمی بالینی
  صدرا در زمینه مطالعه مسیرهای سیگنالینگ در سلول، سندروم متابولیک، اپی ژنتیک سرطان و نقش Non-coding RNA ها در تشخیص مشغول فعالیت است.
  دکتر هیمن مرادی
  دکتر هیمن مرادی متخصص بیوشیمی بالینی
  دکتر مرادی عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و در زمینه های مرتبط با سرطان مانند آنژیوژنزیس و همچنین مطالعات مبتنی بر نانوذرات مشغول فعالیت است.

  کارگاه های جانبی کمپ پژوهشی

  در کنار کمپ پژوهشی و مشاوره های ارائه شده توسط منتورها، علاقمندان می توانند از کارگاه های زیر با هدف افزایش دانش و مهارت خود در بخش های مختلف انجام یک پروژه پژوهشی نیز استفاده کنند. لازم به ذکر است شرکت کنندگان در کمپ پژوهشی برای ثبت نام در کارگاه های زیر مشمول دریافت یک تخفیف ویژه خواهند بود.

  تکنیک های سرچ حرفه ای

  • مرحله اول

  بدون شک Search صحیح و اصولی مهمترین مرحله به منظور شروع یک پژوهش می باشد. فاز مطالعاتی مهم ترین فاز در طراحی یک پروژه است که عدم توجه کافی به آن، منجر به شکست پروژه خواهد شد. انجام صحیح فاز مطالعاتی نیازمند منابع صحیح و به روز است. در کارگاه سرچ حرفه ای شما با تکنیک های مختلف پیرامون پیدا کردن بهترین مقالات و مطالب متناسب با موضوع خود آشنا می شوید.

  شرکت در کارگاه
  مرحله اول
  مرحله دوم

  تکنیک های مطالعه و آنالیز مقاله

  • مرحله دوم

  اصلی ترین چالش افراد در طراحی یک پروژه پژوهشی، مطالعه و آنالیز صحیح منابع به دست آمده در فاز Search می باشد. اینکه بتوانید به بهترین شکل مقالات علمی را مطالعه کرده و بسته به نیاز خود، اطلاعات مورد نیاز را از آن ها استخراج کنید، مهارتی است که تضمین موفقیت در طراحی پروژه خواهد بود. علاوه بر طراحی، شفافیت مسیر حین انجام مراحل کار در فاز عملیاتی بدون شک وابسته به آنالیز صحیح منابع مورد استفاده می باشد. در کارگاه تکنیک های مطالعه و آنالیز مقاله، نحوه مطالعه حرفه ای مقالات در کنار استخراج داده ها از منابع علمی به شما آموزش داده خواهد شد.

  شرکت در کارگاه

  موضوع پژوهشی (از ایده تا تصویب)

  • مرحله سوم

  یک ایده خام در قدم دوم و به دنبال سرچ، نیازمند پخته شدن و رسیدن به استانداردهای لازم است. پردازش ایده و تبدیل آن به یک موضوع پژوهشی اهمیت زیادی در جذب بودجه و تصویب طرح، پذیرش مقاله در یک ژورنال معتبر و در نهایت جذب مخاطب برای مطالعه مقاله شما دارد.

  شرکت در کارگاه
  مرحله سوم
  مرحله چهارم

  اصول و مبانی نگارش پروپوزال

  • مرحله چهارم

  بعد از انجام فاز مطالعاتی و پردازش ایده، نگارش یک پروپوزال قوی، تضمینی بر تصویب و شروع طرح پژوهشی شما خواهد بود. نگارش پروپوزال نکات ریز و متعددی دارد که عدم توجه به هر یک از این نکات، منجر به رد طرح شما توسط دانشگاه و مرکز تحقیقات خواهد شد.

  شرکت در کارگاه

  کار با نرم افزار EndNote

  • مرحله پنجم

  انجام هر پروژه پژوهشی نیازمند استفاده از منابع معتبر و ذکر آن ها در مراحل مختلف پروژه مانند پروپوزال، مقاله نهایی و یا پایان نامه است. رفرنس دهی صحیح یکی از کلیدی ترین موارد در سیر تکاملی هر پروژه بوده که توجه به آن می تواند سبب افزایش سرعت عملکرد شما شود. محبوب ترین نرم افزار در این حوزه EndNote می باشد که یک ابزار قدرتمند به منظور رفرنس دهی و مدیریت منابع مورد استفاده در مطالعه است. در این کارگاه همه چیز پیرامون کار با نرم افزار EndNote به شما آموزش داده خواهد شد.

  شرکت در کارگاه
  مرحله پنجم
  مرحله ششم

  آنالیز آماری با نرم افزار SPSS

  • مرحله ششم

  به گفته کارل پیرسون: "آمار گرامر علم است". بدون هیچ شک و شبهه ای پیشرفت در علم و انجام یک پژوهش استاندارد نیازمند محاسبات آماری صحیح و دقیق است. آمار می تواند لذت بخش باشد، در صورتی که آن را اصولی انجام دهیم و با دید باز محاسبات آماری پروژه انجام شود. یکی از قوی ترین نرم افزارها به منظور انجام آنالیزهای آماری، نرم افزار SPSS می باشد. کار با این نرم افزار مهارت مورد نیاز و مهمی است که هر کسی از آن بهره نمی برد. در این کارگاه پایه ای ترین نکات پیرامون کار با SPSS به شما آموزش داده خواهد شد تا بدون دغدغه و به صورت مستقل بتوانید آنالیزهای آماری پروژه خود را انجام دهید.

  شرکت در کارگاه

  نگارش پایان نامه

  • مرحله هفتم

  پایان نامه دست رنج چندین ماه کار یک دانشجو تحصیلات تکمیلی است که فراغت از تحصیل او وابسته به انجام و نگارش صحیح آن می باشد. به علت ساختار متفاوت پایان نامه از مقاله و حجم زیاد مطالب مورد استفاده، همواره یک دیدگاه منفی نسبت به نگارش آن وجود داشته است. اگر اصول صحیح نگارش یک پایان نامه را بدانیم، بدون شک در یک بازه زمانی بسیار کوتاه و بدون مشکلات متعدد، پروسه نگارش آن انجام خواهد شد. در این کارگاه مهم ترین نکات و تکنیک های نگارش پایان نامه به شما آموزش داده می شود.

  شرکت در کارگاه
  مرحله هفتم
  مرحله هشتم

  آشنایی با انواع مختلف مقالات علمی

  • مرحله هشتم

  تا با ساختار مقالات مختلف علمی آشنا نباشیم، در مراحل حرفه ای تر پژوهش، نمی توانیم پروژه های غنی تری را شروع کنیم. باید انواع مقالات و پتانسیل هر یک از آن ها بشناسیم تا در مراحل بعد بتوانیم یک مسیر جدید و پروژه ای تازه را استارت بزنیم. در این کارگاه تمام ساختارهای مختلف مقالات علمی و سطح بندی هر یک از آن ها به شما آموزش داده می شود.

  شرکت در کارگاه

  مقاله نویسی و نگارش علمی

  • مرحله نهم

  نگارش مقاله آن هم به زبان انگلیسی همیشه یک ترس و چالش بزرگ در بین دانشجویان مختلف بوده است. مقاله نویسی می تواند لذت بخش ترین کار دنیا باشد چرا که دست رنج شما در نهایت خود را به شکل یک مقاله چاپ شده در مجالات معتبر نشان خواهد داد. در بسیاری موارد پروژه انجام شده بسیار قوی و داده های به دست آمده کافی هستند، اما صرفا به علت نگارش ضعیف، شانس چاپ مقاله در یک ژورنال معتبر از فرد سلب می شود. نگارش مقاله و مخصوصا نگارش متون علمی تکنیک ها و نکات خود را دارد که در کارگاه مقاله نویسی و نگارش علمی همه چیز از صفر تا صد به شما آموزش داده خواهد شد.

  شرکت در کارگاه
  مرحله نهم
  مرحله دهم

  انتخاب مجله و پروسه Submit مقاله

  • مرحله دهم

  در آخرین مرحله، نیاز است که مقاله نوشته شده برای داوری در یک ژورنال معتبر Submit شود. اینکه چطور یک مجله مناسب را برای مقاله مان انتخاب کنیم و چگونه مقاله در آن ژورنال Submit شود پروسه ای دشوار می باشد که نیازمند تجربه و کسب مهارت است. انتخاب بهترین ژورنال برای مقاله و نحوه تعامل با Editor شانس چاپ مقاله را به شدت افزایش می دهد. در این کارگاه تمام نکات پیرامون این موضوع به شما آموزش داده خواهد شد.

  شرکت در کارگاه