بوت کمپ طراحی واکسن

بوت کمپ طراحی واکسن دایا زیست فناوران

بوت کمپ طراحی واکسن دایا زیست فناوران

در نوروز ۱۴۰۱ با رویکرد ایمونوانفورماتیک، طراحی واکسن های مالتی اپی توپ رو در کنار تیم دایا زیست فناوران آموزش ببین
نحوه برگزاری بوت کمپ چطوریه؟

این بوت کمپ در تاریخ ۹ و ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. ساعت برگزاری در دو تاریخ یاد شده از ۱۰ صبح تا ۶ عصر می باشد.

آیا این مدل آموزش بازدهی داره؟

این بوت کمپ در ۲ روز تمام ضروریات برای طراحی واکسن رو به شما آموزش میده. اما از اون جایی که ما به بازدهی اکثر کارگاه های آموزشی آگاهی داریم، به منظور افزایش کیفیت حداکثری و بازدهی، شرکت کنندگان در بوت کمپ بعد از فاز آموزشی وارد فاز پژوهشی خواهند شد. پروژه ای با محوریت طراحی واکسن در اختیار شما قرار داده خواهد شد و به مدت ۲ ماه هر هفته یک جلسه ۱ ساعته منتورینگ با مدرسین برای پیش برد پروژه خواهید داشت. در این شرایط تمام آموخته های شما در بوت کمپ به صورت عملیاتی مورد ارزیابی قرار می گیره و در نهایت هم مقاله پروژه با کمک تیم دایا زیست فناوران به چاپ خواهد رسید.

خروجی من از این بوت کمپ چیه؟

شما به صورت کاربردی طراحی واکسن های مالتی اپی توپ رو آموزش خواهید دید و علاوه بر مقاله ای که با کمک تیم ما منتشر خواهید کرد، خودتون به صورت مستقل می تونید در هر زمان که تمایل داشتید پروژه هایی از این جنس رو کار کنید و با چاپ مقالات واکسن محور، رزومه خودتون رو تقویت کنید.

چه رشته هایی قادر به شرکت در این بوت کمپ هستن؟

رشته های مرتبط با علوم زیستی و علوم پزشکی

نحوه ثبت نام در این بوت کمپ به چه ترتیب هست؟

پذیرش در این برنامه با توجه به پروژه محور بودن و جلسات منتورینگ بعد از آموزش، نیازمند تایید در مصاحبه اولیه است. در صورت تمایل به شرکت در این برنامه، لطفا فرم مربوطه در این صفحه رو پر و برای ما ارسال بفرمایید تا مدرسین بوت کمپ برای مصاحبه با شما تماس بگیرند. این مصاحبه به صورت کاملا رایگان خواهد بود.

تا چه زمانی فرصت برای ثبت نام هست؟

این بوت کمپ به علت نوع برگزاریش، با ظرفیت بسیار کمی برگزار خواهد شد. حداکثر ظرفیت در این برنامه ۱۲ نفر هست. در نتیجه با توجه به احتمال پر شدن ظرفیت، توصیه می کنیم هرچه سریع تر برای هماهنگی مصاحبه اولیه، فرم زیر رو پر بفرمایید.

آیا امکان پرداخت هزینه به صورت اقساط وجود داره؟

بله. این امکان وجود داره. شما می تونید بعد از قبولی در مصاحبه اولیه، با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.


  مدرسین این بوت کمپ

  بعد از اتمام فاز آموزشی، مدرسین این برنامه در ۸ جلسه منتورینگ و مشاوره ای، شما رو در پیش برد پروژه تخصصی طراحی واکسن همراهی خواهند کرد.

  مهرداد عامری
  مهرداد عامری دانشجوی دکتری بیوتکنولوژی پزشکی
  مدرس بخش های بیوانفورماتیکی بوت کمپ
  مبینا مدیحی
  مبینا مدیحی فارع التحصیل ویروس شناسی پزشکی
  مدرس بخش های تئوری مرتبط با واکسن و طراحی واکسن